Гідронасоси. Типи гідронасосів

Інтернет магазин "Спецтехномаркет" пропонує будь-які гідронасоси. Якщо вам потрібно купити гідронасос зателефонуцте по номеру +38 (067) 611-18-32 +38 (066) 409-76-30 або +38 (0619) 44-01-02. наші менеджери допоможуть підібрати гідронасос необхідний вам. також Ви можете залишити заявку на електронну пошту spectexnomarket@mail.ru або agrotrad@mail.ru.

Гідронасос - гідромашина, яка призначена для створення напрямленого потоку рідини у гідравличній системі мобільних машин та обладнання. Також еще одне визначення гідронасосу. Гідронасос - це пристрій, який преобразує механічну енергію обертання в гідравличну енергію течії робочої рідини (масла, емульсії, води).

Гідронасос виконує напірне переміщення (всмоктування, нагнітання) рідини в результаті надання ії енергії.

Гідронасос це основний компонент гідроприводів. на сьогоднішній день гідронасоси використвовуються практично в будь-який гідросистемі. Вони широко використовуються на ескаваторах, тракторах. комбайнах, бульдозерах, автокранах, грейдерах та на інших типах дорожно-будівельної, комунальної та сільскогосподарської техніки. Також гідронасоси використовуються на технічному обладнанні - верстати, гідравличні преси.

Широке використання гідронасосів призвело до появи різноманітності їх видів.

Види та типи гідронасосів

Гідронасос шестеренного типу (насос НШ). Даний тип гідронасосу підрозділяється на шестеренний насос наружного зчеплення та внутрішнього зчеплення. У шестеренного насосу наружного зчеплення робочий тиск утворюється між крайками шестерен та стінками насосу. У шестеренного насосу внутрішнього зчеплення робочий тиск утворюється між крайками шестерен, стінками корпусу та роздільником.

 

 Рис. 1. Насос шестеренний наружного зчеплення

Рис. 2. насос шестеренний внутрішнього зцеплення

 

Героторні насоси. Ротор, який здійснює планетарний рух, має на один зуб менше ніж статор с внутрішніми зубцями.

Рис. 3. Героторний насос

 

Роторно-гвинтовий насос. Робочий тиск утворюэться мыж гвинтами та корпусом. Ці насои мають дуже низький рівень шуму при роботі.

Роторно-гвинтовий насос

Рис. 4. Роторно-гвинтовий насос

Насос пластинчастий. Насос пластинчатий одинарної дії - рабочий тиск утворюється між циліндричним статором, ротором, пластинами. Насос пластинчатий двойної дії - завдяки овальній формі статора, утворюються дві зони нагнітання за один оберет валу.

Рис. 5. Насос пластинчатий одинарної дії.

Рис. 6. Насос пластинчатий двойної дії.


Радіально-поршневий насос. Радіально-поршневий насос з ексцентричним ротором - поршні здійснюють зворотно-поступальний рух у роторі з ходом, який дорівнює подвоєному ексцентриситету. Радіально-поршневий насос з ексцентричним валом - ексцентріковий вал, що обертається примусує поршні здійснювати зворотно-поступовий рух.

Радіально-поршнвий насос с ексцентрічним ротором

Рис. 7. Радіально-поршневий насос з ексцентрічним ротром.

гідронасос радіально-поршневий з ексцентрічним валом

Рис. 8. Радіально-поршневий гідронасос з ексцентрічним валом.

Аксіально-поршневий гідронасос з похилим блоком. В залежності від куту нахилу блоку поршні при оберті валу здійснюють зворотно-поступовий рух.

Аксіально-поршньовий гідронасос з похилим блоком

Рис. 9. Аксіально-поршневий гідронасос с похилим блоком.

Аксіально-поршневий насос з похилим диском. Поршні спираються на обертовий диск, кут нахилу якого визначає величину ходу поршнів.

Гідронасос аксіально-поршневий з похилим диском

Рис. 10. Аксиально-поршневий насос з похилим диском.

 

 

Аксіально-поршневий насос з похилим диском

На нашому складі завжди в наяності аксіально-поршневі гідронасоси 210, 310. 313, 303, 410 серії. Також маємо насоси шестеренні НШ-10, НШ-32, НШ-50, НШ-100. Також виконуємо ремонт гідравличних насосів любого типу.

72318, Украина, г. Мелитополь
б-р 30 лет Победы, дом 40
E-mail: spectexnomarket@mail.ru
ICQ: 296-225-511
Тел: (0619) 44-01-02
Т/моб: (067) 611-18-32